Grand Prix

Półmaratony grudziądzki, ostródzki i iławski uzgodniły zasady wprowadzonej w tym roku klasyfikacji Grand Prix Trzech Miast. Na stronach i portalach informacyjnych jest zamieszczana tabelka, która sumuje punkty z poszczególnych biegów klasyfikacji Grand Prix. W systemie elektronicznych zgłoszeń do biegu uczestnik/czka zaznacza odpowiednią klasyfikację dotyczącą udziału w elektronicznej klasyfikacji Grand Prix. Organizatorzy w tym systemie na podstawie elektronicznych wyników podsumują klasyfikację po zakończeniu cyklu 8 września w Iławie. W przypadku tej samej ilości zdobytych punktów w klasyfikacji decyduje łączny czas netto poszczególnych biegów.

W tym roku wszyscy, którzy ukończą trzy półmaratony, otrzymają medal GPT ufundowany przez partnerskie miasta. Wręczymy go uczestnikom i uczestniczkom biorącym udział w trzech biegach na mecie w Iławie.

Nagrody i wyróżnienia w klasyfikacji Grand Prix Trzech Miast dotyczą I-X miejsca w kategorii K+M . Miejsca I-X zostaną wyróżnione pamiątkowymi jednakowymi statuetkami z zaznaczonym miejscem w klasyfikacji Grand Prix. Dodatkowo miejsca I-III K+M otrzymają od organizatorów atrakcyjne nagrody umożliwiające weekendowe odwiedziny wraz z osobą towarzyszącą jednego z miejsc półmaratonu.

Zapraszamy do logowania się w tej klasyfikacji.