Grand Prix

Półmaratony grudziądzki, ostródzki i iławski uzgodniły zasady w klasyfikacji Grand Prix Trzech Miast. Na stronach i portalach informacyjnych będzie zamieszczana tabelka, która sumuje punkty z poszczególnych biegów klasyfikacji Grand Prix. W systemie elektronicznych zgłoszeń do biegu uczestnik/czka zaznacza odpowiednią klasyfikację dotyczącą udziału w elektronicznej klasyfikacji Grand Prix. Organizatorzy w tym systemie na podstawie elektronicznych wyników podsumują klasyfikację po zakończeniu cyklu 8 września w Iławie. W przypadku tej samej ilości zdobytych punktów w klasyfikacji decyduje łączny czas netto poszczególnych biegów.

W tym roku wszyscy, którzy ukończą trzy półmaratony, otrzymają medal GPT ufundowany przez partnerskie miasta. Wręczymy go uczestnikom i uczestniczkom biorącym udział w trzech biegach na mecie w Iławie.

Nagrody i wyróżnienia w klasyfikacji Grand Prix Trzech Miast dotyczą I-X miejsca w kategorii K+M . Miejsca I-X zostaną wyróżnione pamiątkowymi jednakowymi statuetkami z zaznaczonym miejscem w klasyfikacji Grand Prix. Dodatkowo miejsca I-III K+M otrzymają od organizatorów atrakcyjne nagrody umożliwiające weekendowe odwiedziny wraz z osobą towarzyszącą jednego z miejsc półmaratonu.

Zapraszamy do logowania się w tej klasyfikacji.


 

GRAND PRIX TRZECH PÓŁMARATONÓW – MĘŻCZYŹNI

L.P Nazwisko i imię Rocznik
Miejsce Grudziądz
Czas Grudziądz
Miejsce Ostróda
Czas Ostróda
Punkty GRAND PRIX
Suma czasów
1 SULEWSKI KRZYSZTOF 1985 7 1:19:35 4 1:15:15 11
2 TADEJEWSKI PAWEŁ 1979 3 1:17:11 11 1:20:05 14
3 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW 1987 9 1:20:26 10 1:19:50 19 2:40:16
4 TUR MARCIN 1983 10 1:21:12 9 1:19:26 19 2:40:38
5 GUZMANN MATEUSZ 1997 12 1:21:36 8 1:19:26 20
6 KRASNODĘBSKI MACIEJ 1985 14 1:22:11 15 1:20:38 29
7 KASPROWICZ MARCIN 1979 15 1:22:47 16 1:20:51 31
8 LASKOWSKI JAROSŁAW 1982 20 1:23:57 13 1:20:27 33
9 OLIŃSKI WOJCIECH 1969 18 1:23:28 18 1:21:05 36 2:44:33
10 CHĘTNIK RAFAŁ 1977 19 1:23:48 17 1:21:00 36 2:44:48
11 KLONOWSKI MARCIN 1989 24 1:25:20 12 1:20:07 36 2:45:27
12 ADAMUSIAK SŁAWOMIR 1976 23 1:24:42 14 1:20:30 37
13 PRZYBYŁA ADRIAN 1991 16 1:22:57 30 1:24:23 46
14 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ 1983 29 1:26:06 22 1:22:08 51
15 FROM PIOTR 1983 25 1:25:31 27 1:23:55 52
16 NOJMAN RAFAŁ 1984 27 1:25:39 28 1:23:58 55
17 CHYBCZYŃSKI WOJCIECH 1977 33 1:27:08 25 1:23:33 58
18 RONOWSKI MATEUSZ 1990 26 1:25:35 37 1:26:14 63
19 OSIŃSKI RYSZARD 1965 38 1:28:25 29 1:24:20 67
20 BELKA PRZEMYSŁAW 1990 31 1:26:18 40 1:27:05 71
21 ORŁOWSKI TOMASZ 1986 22 1:24:29 52 1:29:06 74
22 KOTLENGA PRZEMYSŁAW 1980 46 1:29:01 42 1:27:36 88
23 RUCZYŃSKI MIROSŁAW 1978 41 1:28:38 53 1:29:03 94 2:57:41
24 JĘDRZEJCZAK DARIUSZ 1969 37 1:28:10 57 1:29:43 94 2:57:53
25 WDOWIAK WOJCIECH 1973 56 1:30:38 39 1:26:56 95
26 STASZKIEWICZ PIOTR 1972 50 1:29:39 50 1:28:55 100
27 CYRKLER RAFAŁ 1976 52 1:29:47 55 1:29:11 107
28 FELKA SZYMON 1986 63 1:32:36 49 1:28:51 112
29 DYMEK ADRIAN 1989 42 1:28:44 72 1:32:23 114
30 RUCIŃSKI MAREK 1968 57 1:30:54 58 1:29:47 115
31 NOWAKOWSKI WOJCIECH 1978 55 1:30:11 70 1:31:58 125
32 KOSTAŃSKI ADAM 1986 61 1:32:21 66 1:31:34 127
33 CHYBCZYŃSKI PAWEŁ 1973 78 1:35:20 59 1:30:15 137
34 JACHIMOWICZ BARTOSZ 1984 75 1:34:56 78 1:33:18 153
35 BAŁDYGA PIOTR 1973 72 1:34:18 85 1:34:09 157
36 MAZURKIEWICZ MATEUSZ 1984 84 1:36:08 76 1:32:53 160
37 KRUPOWICZ MARCIN 1982 93 1:37:46 79 1:33:14 172
38 FRANKIEWICZ MACIEJ 1977 60 1:32:15 114 1:39:02 174
39 BĄCZEK JERZY 1972 89 1:37:25 94 1:36:25 183
40 MICHALAK KRZYSZTOF 1981 110 1:39:10 88 1:35:29 198 3:14:39
41 CHABOWSKI TOMASZ 1968 101 1:38:26 97 1:36:59 198 3:15:25
42 BARNAŚ KRZYSZTOF 1981 87 1:36:54 113 1:39:00 200
43 PAWLAK MARIUSZ 1973 129 1:40:05 74 1:32:40 203
44 BIELSKI PIOTR 1974 122 1:39:49 86 1:34:58 208
45 PIETRZAK KAMIL 1985 97 1:38:09 118 1:39:19 215
46 GADOMSKI MARCIN 1981 98 1:38:20 125 1:39:47 223
47 URBAŃSKI MARCIN 1976 112 1:39:15 139 1:41:24 251
48 WOŹNIEWSKI LESZEK 1980 143 1:41:10 122 1:39:24 265
49 GRACZYK KAMIL 1985 132 1:40:10 134 1:41:00 266
50 GRUBICH DAMIAN 1975 138 1:40:26 133 1:40:45 271
51 JAKUBCZYK DARIUSZ 1978 161 1:42:09 111 1:38:45 272
52 KLEIN MARCIN 1983 126 1:39:59 149 1:42:46 275
53 NIEWIADOMSKIALEKSANDER 1982 171 1:43:23 117 1:39:24 288
54 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF 1982 162 1:42:37 131 1:40:46 293
55 KWIATKOWSKI ADAM 1995 175 1:44:00 120 1:39:32 295
56 PASZKO KAMIL 1990 216 1:47:08 83 1:33:51 299
57 MROCZKOWSKI TOMASZ 1981 142 1:40:47 158 1:43:56 300
58 SOSNOWSKI ADAM 1985 153 1:41:49 165 1:44:22 318
59 WOLSKI PIOTR 1983 231 1:48:56 90 1:36:23 321
60 WASILEWSKI MIROSŁAW 1974 185 1:44:32 144 1:42:21 329
61 RAJKOWSKI WALTER 1981 214 1:47:01 121 1:39:35 335
62 MARKOWSKI TOMASZ 1972 224 1:48:18 119 1:39:25 343
63 KŁACZYŃSKI MARIUSZ 1979 207 1:46:29 142 1:41:44 349
64 KOMORNICKI KRZYSZTOF 1979 198 1:45:17 154 1:43:34 352
65 BIELEC MICHAŁ 1974 220 1:47:50 140 1:41:29 360 3:29:19
66 RYŃSKI BOGDAN 1967 194 1:45:00 166 1:44:28 360 3:29:28
67 RAJKOWSKI LESZEK 1978 215 1:47:05 151 1:43:08 366
68 DULSKI TADEUSZ 1969 164 1:42:50 221 1:50:50 385
69 APANOWICZ RADOSŁAW 1977 232 1:48:58 170 1:44:36 402
70 NIEWIADOMSKI PATRYK 1992 177 1:44:06 232 1:53:48 409
71 BALCERAK DARIUSZ 1982 249 1:49:41 167 1:44:27 416
72 TEKLIŃSKI DAWID 1983 272 1:51:57 164 1:44:17 436
73 OLSZEWSKI JAROSŁAW 1973 253 1:49:56 186 1:47:19 439
74 ŚWIĘCKI DARIUSZ 1974 165 1:42:54 304 2:09:37 469
75 JANUSZEWSKI KAROL 1984 263 1:50:48 214 1:50:01 477
76 SEMENIUK TOMASZ 1986 293 1:53:57 185 1:47:20 478
77 STANKIEWICZ KRZYSZTOF 1982 280 1:52:53 204 1:49:17 484
78 SKONKA ALEKSANDER 1978 298 1:54:09 187 1:47:39 485
79 ŁUCKI MIROSŁAW 1973 305 1:55:13 183 1:47:05 488
80 MARKIEWICZ PAWEŁ 1983 271 1:51:52 236 1:53:56 507
81 ŚWIĘCKI PRZEMYSŁAW 1987 295 1:54:01 223 1:50:35 518 3:44:36
82 TYSZKA FILIP 1981 288 1:53:28 230 1:53:02 518 3:46:30
83 KLIMAS MAREK 1960 324 1:56:34 196 1:48:46 520
84 WSZELAK TOMASZ 1974 230 1:48:52 291 2:02:30 521
85 FAFIŃSKI MICHAŁ 1979 356 1:59:30 177 1:45:27 533
86 BARTKOWSKI ZDZISŁAW 1963 306 1:55:15 228 1:51:47 534
87 KOWALCZYK MARIUSZ 1977 335 1:57:31 200 1:48:42 535
88 PYTYŃSKI ARKADIUSZ 1980 287 1:53:27 255 1:55:15 542
89 CIEPCIELIŃSKI DAWID 1985 292 1:53:52 250 1:54:31 542
90 OSINSKI TOMASZ 1984 303 1:54:31 245 1:54:12 548
91 NOWICKI MICHAŁ 1975 330 1:57:05 237 1:53:39 567
92 JUREWICZ ARKADIUSZ 1978 329 1:57:01 240 1:53:51 569
93 TRUKAWKA PIOTR 1956 342 1:58:33 229 1:52:33 571
94 CIEPLIŃSKI RAFAŁ 1975 343 1:58:44 248 1:54:09 591
95 TYMIŃSKI PRZEMYSŁAW 1982 345 1:58:52 247 1:54:23 592
96 PIECZKOWSKI ARTUR 1985 339 1:57:42 254 1:55:11 593 3:52:53
97 GERKA JACEK 1980 344 1:58:45 249 1:54:10 593 3:52:55
98 ZIĘBA MARIUSZ 1993 362 1:59:47 239 1:53:44 601
99 KOPYCZYŃSKI PIOTR 1988 382 2:03:06 225 1:51:05 607 3:54:11
100 FILIPOWICZ ALBERT 1972 333 1:57:13 274 1:57:45 607 3:54:58
101 DRAPIEWSKI MICHAŁ 1982 347 1:58:59 266 1:57:00 613
102 STRĘCIWILK TOMASZ 1980 544 2:33:54 87 1:35:22 631
103 KRAWCZUK ANDRZEJ 1957 349 1:59:11 275 1:58:05 624
104 SIERDZIŃSKI TADEUSZ 1969 334 1:57:15 294 2:03:17 628
105 FALKOWSKI PIOTR 1977 370 2:00:42 260 1:55:55 630
106 RUMOCKI JÓZEK 1959 380 2:02:19 269 1:57:29 649
107 JĘDRAK MARCIN 1985 392 2:04:31 273 1:57:53 665
108 POTKAJ MARCIN 1977 381 2:02:28 290 2:01:37 671
109 KROEMER RAFAŁ 1977 409 2:06:38 289 2:01:13 698
110 PODSIADŁY BARTOSZ 1990 420 2:07:41 281 1:59:37 701
111 PIELGRZYMOWSKIWOJCIECH 1981 430 2:10:01 303 2:09:39 733
112 MODRAK MACIEJ 1969 460 2:13:35 296 2:05:03 756
113 KRAJNIK WOJCIECH 1980 482 2:15:34 278 1:58:34 760
114 JABŁOŃSKI JAKUB 1999 513 2:22:14 318 2:21:11 831
115 WROŃSKI LESŁAW 1972 519 2:22:49 317 2:17:11 836
116 CYBULSKI MARIUSZ 1971 520 2:23:35 321 2:24:27 841
117 TRUKAWKA TADEUSZ 1960 529 2:25:37 319 2:21:31 848

 

GRAND PRIX TRZECH PÓŁMARATONÓW – KOBIETY

L.P Nazwisko i imię Rocznik
Czas Grudziądz
Miejsce Grudziądz
Czas Ostróda
Miejsce     Ostróda
Punkty GRAND PRIX
Suma czasów
1 POBŁOCKA-GŁOGOWSKAKatarzyna 1994 1:27:33 1 1:24:45 1 2
2 TUWALSKA Małgorzata 1979 1:36:16 4 1:33:22 3 7
3 PIECHOCKA Katarzyna 1975 1:39:31 6 1:34:48 5 11
4 DEPUTAT Joanna 1976 1:39:56 7 1:39:14 11 18
5 BARNAŚ Agata 1984 1:42:24 10 1:39:01 10 20
6 WOJAS Aneta 1985 1:43:51 14 1:37:22 7 21
7 PRONOBIS Beata 1970 1:42:00 9 1:42:59 16 25
8 GAŁUSZKA Dorota 1979 1:43:09 13 1:40:23 13 26
9 ŻYŁA Justyna 1977 1:45:15 20 1:39:18 12 32
10 SIERDZIŃSKA Beata 1972 1:45:05 18 1:41:36 15 33
11 POLGUJ Kinga 1997 1:48:35 23 1:44:20 21 44
12 KREFTA Dagmara 1980 1:49:18 27 1:46:06 26 53
13 MOGIŁKO Natalia 1986 1:49:58 31 1:47:16 27 58
14 ŁUCKA Anna 1976 1:51:56 36 1:46:05 25 61 3:38:01
15 KĘPCZYŃSKA Marlena 1974 1:46:49 21 1:54:02 40 61 3:40:51
16 ORŁOWSKA Paulina 1991 1:51:06 34 1:47:46 29 63
17 DANELSKA Monika 1984 1:53:06 37 1:47:40 28 65
18 JURCZYK Ewa 1975 1:57:49 46 1:45:52 25 71
19 PYTYŃSKA Izabela 1980 1:49:25 28 1:55:14 44 72
20 MARKOWSKA Anna 1980 1:54:06 39 1:50:49 36 75
21 MĄCZEWSKA Marzena 1969 1:55:31 43 1:55:52 46 89
22 CYBULSKA Monika 1973 1:54:55 42 1:57:40 50 92
23 MARKOWSKA Katarzyna 1980 2:04:10 68 1:50:44 35 103
24 JASIŃSKA Monika 1978 2:06:17 81 1:48:21 30 111
25 WALENTYNOWICZ Aneta 1977 2:02:40 61 1:57:24 51 112
26 PIETRZAK Dagmara 1981 2:05:45 77 1:55:03 42 119
27 PIOTROWSKA Justyna 1981 2:01:29 58 2:02:02 62 120
28 BUDZIŃSKA Dorota 1993 2:03:44 65 2:00:18 59 124
29 GAWIŃSKA Izabela 1973 2:04:32 71 2:00:39 60 131
30 NOWICKA Beata 1974 2:04:41 74 2:04:07 68 142
31 JANUSZEWSKA Izabela 1984 2:09:44 92 2:04:09 67 159
32 JODKO Magda 1972 2:14:21 108 2:13:14 81 189
33 WORONECKA Sylwia 1984 2:16:49 117 2:09:02 73 190 4:25:51
34 WITEK Sylwia 1977 2:15:40 113 2:10:15 77 190 4:25:55
35 WIERZBOWSKA Agnieszka 1989 2:29:08 154 1:50:57 37 191
36 MILER Anna 1979 2:17:14 123 2:07:04 71 194
37 WYSOCKA Magdalena 1978 2:20:20 133 2:11:19 78 211
38 JABŁOŃSKA Małgorzata 1968 2:17:30 124 2:21:10 88 212
39 WSZELAK Ilona 1976 2:23:15 141 2:23:01 89 230
40 GRACZYKOWSKA Natalia 1980 2:25:26 144 2:23:37 91 235
41 KARWOWSKA Angelika 1984 2:39:30 173 2:30:37 94 267